Brexit – pytań coraz więcej

Zapraszamy  na wykład i debatę: Brexit i tendencje odśrodkowe w Europie. Spotkanie poprowadzi wybitny specjalista od spraw brytyjskich dr hab. Bartłomiej H. Toszek.

Brak umowy handlowej i szantaż Londynu. Czy Rząd Johnsona chce umowy z Unią Europejską po brexicie? Czy Polacy w Anglii mają się czego obawiać? Kto pójdzie za Anglikami – czy Unię Europejską rozsadzą awanturnicy finansowani przez Rosję?

Okres przejściowy dla Wielkiej Brytanii kończy się za nieco ponad 2 miesiące. Co dalej? Jakie konsekwencje może to mieć dla Polski i całej Unii Europejskiej?

Spotkanie w rygorze sanitarnym (ograniczona ilość miejsc, maseczki, płyny do dezynfekcji, bezpieczne odległości) odbędzie się w czwartek 29 października o godz. 13.00 w Sali Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Mickiewicza 41. Spotkanie będzie też transmitowane przez stronę FB Fundacji Europejskiej.

Spotkanie poprowadzi – dr hab. Bartłomiej H. Toszek – absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, adiunkt w Instytucie Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie, specjalista od Wielkiej Brytanii i procesów integracji w Unii Europejskiej, autor monografii naukowych, wielu artykułów naukowych i recenzji. Często zapraszany jako komentator w telewizji TVN 24 czy gość radia TOK FM.

dr hab. Bartłomiej H. Toszek
dr hab. Bartłomiej H. Toszek

Podziel się tym artykułem ze znajomymi!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozostałe aktualności

KRS 0000774078  
NIP 8513235310

kontakt@fundacjaeuropejska.pl